Par mums

Uzņēmums dibināts 1992. gada 8. aprīlī – esam farmaceitisko produktu ražošanas uzņēmums, kas izstrādā, ražo un realizē gatavās zāļu formas – šķīdumus, gelus, krēmus un ziedes. Tie ir kvalitatīvi un iedarbīgi produkti dažādu ādas, gļotādas un augšējo elpošanas ceļu slimību ārstēšanai, kā arī efektīvi līdzekļi traumu un muskuļu sāpju mazināšanai un simptomātiskai terapijai. Visus uzņēmumā ražotos farmaceitiskos produktus ražojam tepat Latvijā. Mūsu uzņēmumā ražotā farmaceitiskā produkcija tiek realizēta Latvijā un eksportēta uz Lietuvu, Igauniju, Poliju, Nīderlandi, Portugāli, Čehiju, Slovākiju, Ungāriju, AAE, Armēniju, Azerbaidžānu, Gruziju, Kazahstānu, Kosovu, Ukrainu. 

Farmaceitisko produkciju vari aplūkot šeit.

Pirmo licenci zāļu ražošanai SIA "LMP" saņēma 1992. gada 27. oktobrī. No 2004. gada SIA "LMP" izpilda Labas ražošanas prakses (GMP) prasības, ko apliecina iegūtais Labas ražošanas prakses (GMP) sertifikāts. 2007. gada 24. oktobrī uzņēmums saņēma beztermiņa Zāļu ražošanas licenci. 

SIA "LMP" ir izveidota Kvalitātes kontroles laboratorija, kas ir viens no kvalitātes nodrošināšanas posmiem, kurā veic izejvielu, izejmateriālu un gatavās produkcijas kvalitātes kontroli. 

Viena no lielākajām uzņēmuma vērtībām ir mūsu darbinieki – kompetenti, izglītoti, pieredzējuši. Uzņēmuma vadošie darbinieki ieguvuši augstāko izglītību farmācijas, ķīmijas un tehnisko zinātņu nozarēs. Darbinieku kvalifikācija tiek regulāri celta, piedaloties dažādos apmācību kursos un semināros gan Latvijā, gan ārvalstīs. Par to, kā mums iet un ko mēs darām ikdienas dzīvē, vari apskatīt mūsu galerijā.

Liela nozīme uzņēmumā tiek pievērsta produkcijas kvalitātei. Kvalitātes nodrošināšanas sistēma uzņēmumā atbilst Labas ražošanas prakses (GMP) izvirzītajām prasībām, kas sevī ietver farmaceitisko produktu kvalitātes kontroli visās to ražošanas stadijās.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.