SĪKDATŅU POLITIKA

 • Mēs izmantojam sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai mūsu tīmekļa vietne darbotos. Jūs varat atspējot šīs sīkdatnes, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, taču tas var ietekmēt vietnes darbību.
 • Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko vietne saglabā sava apmeklētāja datora cietajā diskā. Sīkdatnes nosūta uz vietni informāciju, ko var izmantot, lai identificētu apmeklētāja datora iestatījumus un preferences. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu tīmekļa vietņu efektīvāku darbību un iegūtu informāciju par apmeklētāju vēlmēm. Sīkdatnes tiek izmantotas dažādiem mērķiem, un tām ir dažādi derīguma datumi.
 • Ir divu veidu sīkdatnes:
 1. Pastāvīgās sīkdatnes uz noteiktu laiku reģistrē informāciju apmeklētāja datora cietajā diskā. Apmeklējot vietni vairākas reizes, lietotāja tīmekļa pārlūkprogramma nolasa pastāvīgo sīkdatņu informāciju no ierīces un nosūta šo informāciju atpakaļ uz vietni vai elementu, kas instalēja sīkdatni. 
 2. Sesijas sīkdatnes tiek īslaicīgi saglabātas apmeklētāja datorā, kamēr viņš izmanto vietni.

 • Sīkdatnes ļauj mums padarīt vietni efektīvāku un nodrošināt apmeklētājam labāku lietotāja pieredzi.
 • Mēs izmantojam iegūto informāciju, lai uzlabotu vietnes lietojamību un saturu.
 • Sesijas sīkdatnēm ir jābūt aktivizētām, lai jūs varētu izmantot vietni, un tās tiks dzēstas uzreiz pēc tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanas.


 • Kādas sīkdatnes mēs izmantojam:

Nepieciešamās - Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt vietni lietojamu, aktivizējot pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju lapā un piekļuvi drošām vietnes daļām. Tīmekļa vietne nevar pareizi darboties bez šīm sīkdatnēm.
Funkcionālās - Funkcionālās sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties jūsu iepriekš izdarītās izvēles, piemēram, kādai valodai jūs dodat priekšroku, kurā reģionā jūs atrodaties vai kāds ir jūsu lietotājvārds un parole automātiskai pieslēgšanai.
Statistiskās - Statistiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzskaitītu mūsu vietnes apmeklējumus un plūsmas avotus, sniegtu mums iespēju izmērīt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tie palīdz mums saprast, kuras lapas tiek apmeklētas visvairāk, un redzēt kā lietotāji pārvietojas mūsu vietnēs. Ja atsakāties no šīm sīkdatnēm, Jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā. Statistikas sīkdatnes sniedz mums informāciju, kas palīdz uzlabot klientu pieredzi.

 • Mūsu vietnē ir saites uz citu uzņēmumu vai organizāciju mājaslapām. Ņemiet vērā, ka LMP nav atbildīgs par citu mājaslapu saturu vai tajās izmantoto privātuma politiku. Tādēļ gadījumā, ja apmeklējat citas vietnes, informācija par tajās izmantoto privātuma politiku jāpieprasa atsevišķi.
 • Šie noteikumi var tikt mainīti bez brīdinājuma, jo mēs ievērojam tiesību aktus, kas reglamentē sīkdatņu izmantošanu un ņemam vērā vispārpieņemto ar sīkdatņu izmantošanu saistīto praksi.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

 • Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs), jūs varat atteikties no sīkdatņu saņemšanas. Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.
 • Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.


Sākums

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.